1. WordPress prieš blogger?

button-892164_1920

Niekam nėra paslaptis, kad internetinė erdvė šiuolaikinei visuomenei suteikia beprotiškai ypatingas galias, jeigu esą tinkamai pritaikyta. Turime omenyje ne vien tik, kad paprasčiausius vartotojus, kuriems yra suteikiama galimybė pasinaudoti norimais pasiūlymais neįtikėtinai efektyviai, tačiau taip pat norime pastebėti ir tai, kad verslininkams atsiveria puikios galimybės surasti daugiau potencialių klientų, vartotojų, sukuriant asmeninę svetainę ir taip propaguojant prekinį vardą.

Būtų galima pastebėti tai, kad internetinių svetainių kūrimas, ir kaip paslauga juridinėms įmonėms, ir kaip pasiūlymas, suteikiamas paprasčiausiems vartotojams, norintiems turėti asmeninius tinklarasčius, esą nepriekaištinga alternatyvi galimybė, leidžianti pasiekti rezultatus, tose situacijose, kai žmogus nesugeba individualiomis priemonėmis pasiekti norimų rezultatų. Tiesą sakant, šiandienos turinyje norėtume palyginti dvi skirtingas priemones, sistemas, ar tai net įrankius, jeigu būtų galima taip pasakyti – wordpress ir blogger – kurie nors ir esą daugumai piliečių žinomi, tačiau ne visuomet esą tinkamai išanalizuoti – kitaip tariant, nėra atliktos išvados, kuris gi pasirinkimas galėtų būti traktuojamas, kaip geresnis.

Kaip ir norėtume pradėti nuo tos minties, kad tiek wordpress, tiek blogger platformos yra dažniausiai skirtos individualių, kitaip tariant asmeninių, tinklarasčių pildymui. Teigiant kitais žodžiais, norime pastebėti tai, kad žmonės, kurie nori pasidalinti individualiomis įžvalgomis, tačiau nenori investuoti itin daug finansinių lėšų – dažniausiai pasirenka šias galimybes. Vis dėlto, kad ir kaip ten bebūtų, privalu pastebėti ir tai, kad blogger šiuo atveju esą visiškai nemokamas, tačiau sistemos suteikiamos galimybės žmonėms esą daugiau, nei realiai apribotos. Turime omenyje tai, kad piliečiams nebus prieinamos daugybė funkcijų, kas natūraliai ne vien tik, kad pavers projektą šabloniniu – tokie, kaip ir visi – tačiau taip pat ir mažins motyvaciją, kadangi tai, ką galbūt norėtumėte paviešinti, nebus leistina.

Žvelgiant iš kitos pusės, wordpress turi ir daugiau privalumų – pavyzdžiui, visų, optimalių nustatymų koregavimas pagal individualius įnorius. Kai kuriems žmonėms galėtų pasirodyti, kad tai nėra itin naudinga savybė, tačiau laikui bėgant, naudojantis, o galimai ir svarstant apie šansą pasipelnyti iš sukurto tinklarasčio, tokia galimybė atrodo daugiau, nei realiai pravarti, patraukli, ar įdomi, žmogui.

Tikimės, kad mūsų pateiktos išvados – jog wordpress esą kur kas geresnis pasirinkimas – jums buvo priimtinos ir galvodami apie individualios svetainės sukūrimą, pasirinksite būtent šią galimybę. Bet kuriuo atveju, nepamirškite, kad tinkamo tvs – internetinės svetainės sistemos – pasirinkimas esą beprotiškai svarbus niuansas, tad skirkite tam pakankamai daug dėmesio.

Share